Kurs – Spring Framework od podstaw

Uwaga, Uwaga 🙂

Kurs Spring – ruszyły pracę nad drugą edycją kursu 🙂 Podwojenie objętości, aktualizacja do Spring Framework 5 i zagłębienie się poza podstawami w moduły springa – Data, Security, Batch, Cloud.

Chcesz być na bieżąco i mieć realny wpływ na jego ostateczny kształt?

Zostaw maila 🙂


Kurs Spring od podstaw, pierwsza edycja

Zapraszam do wzięcia udziału w kursie mojego autorstwa – “Spring Framework od postaw”. Jak sama nazwa wskazuję 🙂 przeznaczony jest dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z frameworkiem Spring. Tworzymy projekt od ZERA, przez cały czas trwania kursu dodajemy do niego nowe funkcjonalności, a finalnie udostępniamy całemu światu :). Zaczynamy od wstrzykiwania zależności i spring beans, następnie przechodzimy do Spring MVC, by potem poruszyć temat persystencji danych oraz Spring Security, a finalnie deploymentu na Digital Ocean. Kurs dosępny na platformie strefakursów.pl. Poniższy link to reflik, więc kupująć kurs za jego pośrednictwem dorzucasz mi napiwek 🙂

Kurs Spring Framework od podstaw

Na blog Programista na Swoim pojawiła się recenzja kursu, więc jeśli kurs Cie interesuje, ale jeszcze nie przekonał to zapraszam do lektury:

Recenzja ‘Uczymy się Spring Framework od podstaw’